WTF?
     
Прапор Європи в Броварах

 На офіційному сайті міської ради з'явилась новина, що 19 вересня Бровари отримали другу почесну нагороду від Ради Європи. На центральній сцені міста (яка того дня була розташована в парку "Перемога" поруч з фонтаном) Ігорю Сапожко передав Почесний прапор член Парламентської Асамблеї Ради Європи, депутат Німеччини кількох скликань, Ерік Фрітц. Нагадаймо, що першу відзнаку - Європейський диплом делегація Броварів на чолі з мером отримали 28 червня 2014 року у ході засідання Парламентської Асамблеї у Страсбурзі. Окрім цих нагород існують іще дві - Таблиця Європи та Приз Європи. 

 Сам міжнародний конкурс "Приз Європи"  було започатковано у 1955 році ПАРЄ. Нагороди є визнанням роботи муніципалітетів країн-членів Ради Європи по створенню єдиного європейського простору, розвитку дружби і співпраці між європейськими регіонами та поглибленню зв’язків між ними. Вони не просто позитивно впливають на статус міста, вони є потужним сигналом для спонсорів та інвесторів. Такі відзнаки відкривають перспективи співпраці з містами і регіонами, які активно розвиваються, а також з міжнародними фондами й організаціями.

 Отже сподіваймося, що наша влада й надалі сповідуватиме європейські цінності й незабаром на наше місто чекає Таблиця Європи.