Команда броварчан стала кращою на чемпіонаті області з легкої атлетики

У броварському легкоатлетичному манежі пройшов Зимовий чемпіонат Київської області з легкої атлетики. Перше загальнокомандне місце посіли господарі змагань, передає прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

Участь у зимових змаганнях взяли понад 100 спортсмені з 10 адміністративних районів Київщини. Для них чемпіонат був відбором на подальші Всеукраїнські змагання.

Першими змагалися стрибуни з жердиною та майстри спортивної ходьби на 3000 метрів серед жінок і 5000 метрів серед чоловіків. Серед чарівних пані перемогла броварчанка Оксана Кулагіна (тренери Анатолій Соломін та Микола Лисенко).

У ходьбі на 5 кілометрів запекла боротьба розгорнулася між МСМК України Олексієм Казаніним та молодим Едуардом Забуженком (Бровари). Спортсмени долали дистанцію разом і на останніх колах вперед вирвався досвідченіший Казанін.

У командному заліку першими стали броварчани (499 балів). Друге місце на п'єдесталі посіли спортсмени з Білої Церкви (494 бали). "Бронза" дісталася команді Броварського району (368 балів).