WTF?
     
Вбив свою дівчину та повісився? На Броварщині у власному будинку батько знайшов мертвою свою доньку та її співмешканця (ВІДЕО)

У Літках в будинку по вул. Богдана Хмельницького знайшли мертвою 32-річну дівчину. Її співмешканця знайшли повішеним на тому-таки подвір'ї. За попередньою інформацією, 32-річний чоловік міг убити дівчину та накласти на себе руки.

 

За словами сусідки, Антоніна та Руслан мешкали разом вже близько 6 років. Чоловік приїхав у Літки із міста Бучач, що на Тернопільщині на підробіток. Сусідам Антоніни він допомагав будувати хату. Коли робота була зроблена, Руслан вирішив залишитись з дівчиною, не дивлячись, що на Західній Україні у нього залишилась дружина з дитиною.

Останнім часом пара постійно сварилася, дівчина просила, аби хлопець поїхав. Але їхати вже не було куди, адже на батьківщині залишилась кинута дружина з дитиною.

У день вбивства батьки Антоніни були на роботі. Мати, яка працює у військовому містечку кухарем, повинна була приїхати зі зміни, однак через погодні умови змушена була залишитися на ніч на роботі. Коли додому повернувся батько, який працює в Рожнах охоронцем у супермаркеті "RC", застав дочку вже мертвою.

Дівчина лежала з перерізаним горлом посеред закривавливої кімнати, біля неї - ніж. Поблизу сараю батько вбитої побачив її співмешканця у зашморгу. Руки хлопця були в крові.

Батько побіг кликати на допомогу, викликав поліцію і швидку. Лікарі констатували, що дівчина померла близько дев'ятої ранку.

 

Сусідка розповідає, родина Антоніни була порядною. Чоловік не зловживав спиртним, але випивав, коли мав гроші. Антоніна з дитинства хворіла (погане звертання крові), тому спиртне взагалі не вживала.

Причини смерті обох людей з'ясовують правоохоронці.

Фото автора та з соціальних мереж