WTF?
     
В Броварах горів гуртожиток. Мешканці в домашніх халатах рятувалися від пожежі (ВІДЕО)

 

11.04.2018 року пізно увечері в м. Бровари в гуртожитку по вул. Гельсінської групи (колишня Будьоного) 14-Б горів останній четвертий поверх.

Вже по дорозі на Торгмаш ми помітили карету швидкої допомоги, яка з сиреною поспішала в протилежному напрямку.

 

Прибувши на місце пожежі журналісти "At Brovry" з'ясували, що  почала горіти спочатку одна квартира, але згодом вогонь охопив всі квартири. 

Близько 20-ти людей в домашньому одязі зі сльозами на очах спостерігали, як рятувальники зі всіх сторін намагалися загасити полум'я. У одного з чоловіків ми спробували дізнатися, що ж трапилось?

- Я був в кімнаті та почув запах диму, через хвилину на нашому поверсі почався галас. Я вибіг в коридор та побачив, що скрізь дим мешканці покидають свої помешкання. Я в капцях теж вибіг... А далі сирени, пожежники... Ось стоїмо, спостерігаємо. Це шок, всі мої речі залишились в кімнаті. Дах увесь вигорів та завалився в кімнати, - розповідає один з чоловіків, який серед десятків людей в домашніх халатах та в ковдрах спостерігали за роботою пожежників.

 

Нас цікавила  наявність та кількість постраждалих.
- Наче всі встигли вибігти, але стверджувати не буду, бо вогонь охопив увесь поверх за лічені хвилини, - додає постраждалий.

Працівники швидкої допомоги, які чергували на місці пожежі, також не дали повної інформації про постраждалих, але сказали, що дві карети швидкої допомоги вже відвезли мешканців постраждалого будинку до Броварської центральної районної лікарні.


Пожежники, газова служба, швидка допомога, поліція та близько десяти одиниць спецтехніки намагалися ліквідувати пожежу.

На ранок 12.04.2018 року на сторінці  5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України у фейсбуці з'явилась офіційна інформація від броварських рятувальників:

"11 квітня 2018 року о 21 год. 50 хв. до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу в 4-х поверховій адміністративно-побутовій будівлі за адресою м. Бровари вул. Гельсінської групи, 14 Б. 
Для ліквідації пожежі на місце було направлено 12 АЦ та 2 автодрабини підрозділів 5-ДПРЗ м. Бровари та СПК Броварського району, а також залучено спеціальну пожежну техніку з гарнізону м. Київ. 
По прибуттю на місце виклику вогнем було охоплено горище та покрівлю будівлі всій площі, під час гасіння пожежі з поверхів було евакуйованоблизько 60 мешканців, що проживали в будівлі самовільно переоснащеній під гуртожиток.
Загиблих та травмованих внаслідок пожежі не виявлено.
Причина пожежі: встановлюється.
"

 

Наразі мешканці постраждалого гуртожитку потребують допомоги, адже багато сімей з маленькими дітьми залишились без даху над головою.