Товариський матч між двома футбольними клубами Броварів закінчився поразкою «Юніону»

Броварський ФК «Юніон» провів черговий товариський матч. На минулих вихідних команда зіграла із місцевим клубом «Металург».

Як відомо, команди активно готуються до цьогорічного чемпіонату Броварського району з футболу. Перші матчі пройдуть на початку травня.

Товариський матч закінчився з рахунком 4:2 на користь «Металургу», хоча у першому таймі лідирували «юніонівці». Після перших 45-хвилин гри рахунок був 2:1 на користь останніх. У другому таймі «Металург» не тільки зрівняв рахунок, а й вдвічі випередив свого суперника.

Цими вихідними футболісти планують провести інші товариські зустрічі.

Як відомо, раніше ФК «Юніон» провів матч із ще однією місцевою командою «Альянс». Тоді матч закінчився перемогою «Альянсу».