В Броварах пройдуть дитячо-юнацькі змагання з плавання "Святий Миколай 2018"

22-23.12.2018 року в м.Бровари по вул. Тараса Шевченка 10 (басейн спорткомплексу «Купава») пройде змагання з плавання серед дівчат та юнаків: < 5 років, 6-7 років, 8-9 років, 10-11 років, 12-13 років, 14-16 років,  «Святий Миколай - 2018»

Організовує змагання ГО «Ліга плавання України» за підтримки «Федерація плавання України» та спортивного комплексу «Купава».

До участі у змаганнях допускаються плавці-аматори, вихованці ДЮСШ, СДЮШОР, груп здоров’я, фітнес центрів, спортивних клубів та інші спортсмени, які вміють плавати та мають медичний допуск (довідку) для відвідування плавального басейну і медичне страхування на дні змагань.

Спортсмени, що посіли I, II, III місця у кожному виді програми в кожній віковій групі та естафетному плаванні нагороджуються медалями та пам’ятними стрічками. Переможці кожного виду програми у кожній віковій групі нагороджуються цінними призами. Спортсмени, що посіли 4-8 місце нагороджуються пам’ятними стрічками. Команди, що посіли І – ІІІ місця відповідно до таблиці очок отримають командний кубок.

Тренери, команда яких посіла І – ІІІ місця у командній першості, нагороджуються грошовими призами: