WTF?
     
В Броварах відкривається магазин провідного українського бренду якісного електроінструменту Dnipro-M

Коли хочеться свята: новий магазин Партнера відкрився в Броварах

Dnipro-M - це український Бренд, який створює надійний електроінструмент за європейськими стандартами, пропонуючи його за доступною українською ціною. Головною відмінністю Dnipro-M від конкурентів є не тільки краще співвідношення ціни і якості на ринку, але і надання чесної гарантії і чудового сервісу.

Продукція під цією торговою маркою випускається на кращих заводах Китаю, Індії і Таїланду, де також виробляються товари багатьох європейських брендів. Однак, незважаючи на це, вартість продукції Dnipro-M в 2-3 рази нижче за європейські аналоги, а її продуктивність в 2 рази вище будь-якого побутового приладу.

Піклуючись про комфорт своїх споживачів, Dnipro-M не тільки приділяє велику увагу дрібницям на всіх етапах виробництва, а й надає першокласне сервісне обслуговування. Крім того, на кожен вид продукції надається максимально чесна і прозора гарантія. Так, на будь-який вид електроінструменту надається гарантія 3 роки, на зварювальні апарати ММА і ручний інструмент серії Ultra - 5 років, а на фірмові ключі - 10 років гарантії.

Краще поруч з будинком

Провідний український Бренд якісного електроінструменту Dnipro-M з кожним днем стає все ближче і доступніше для кожного споживача. Величезний попит на продукцію і тісна співпраця з безліччю партнерів дозволяє неухильно розширювати межі, роблячи якісний сервіс ще доступніше для шанувальників надійного інструменту. Кожен новий магазин робить комунікацію зі споживачами комфортніше. Завдяки високим темпам розвитку новий фірмовий магазин Dnipro-M відкрився і в Броварах на базі Партнера.

Особливості фірмового магазину

Асортимент товарів включає в себе широкий вибір якісного електроінструменту (шуруповерти, ударні дрилі, УШМ, перфоратори та ін.), зварювального обладнання, ручного інструменту та витратних матеріалів. Тут будь-який відвідувач завжди знайде максимально вигідну пропозицію як за ціною, так і за якістю.

Однак крім цього фірмовий магазин Dnipro-M в Броварах відрізняється першокласним рівнем сервісного обслуговування. Спеціальна тестова зона дозволить особисто ознайомитися з будь-яким товаром і спробувати його в справі ще до моменту покупки. Допоможуть з цим завжди привітні і кваліфіковані консультанти магазину.

Жителі і гості міста можуть приходити за фірмовим електроінструментом найвищого класу за адресою: м. Бровари, вул. Короленка, 72, Ринок на Київській, магазин 4-5.

Обміняй старий на новий

Dnipro-M регулярно проводить різні акції, що дозволяє не тільки стати щасливим власником якісного інструменту за ще більш вигідними цінами, але й отримати різні бонуси і сюрпризи.

Поспішаємо повідомити, що в даному магазині до кінця 2018 року діє унікальна акція «Trade In». За її умовами Ви можете принести в фірмовий магазин абсолютно будь-який старий інструмент і отримати натомість 20%-ву знижку на покупку новенького електроінструменту Dnipro-M.

Звертаємо Вашу увагу, що за умовами акції Ви можете отримати знижку лише на покупку аналогічного пристрою. Тобто, якщо Ви принесли в магазин свій старий, навіть неробочий, шуруповерт абсолютно будь-якого виробника і року випуску, то Ви гарантовано отримаєте 20% знижки на придбання будь-якого шуруповерта Dnipro-M. Однак Ви не зможете отримати знижку на інші позиції товарів.

Буде гаряче

Крім того, 22 грудня в даному магазині відбудеться яскраве промо. У програмі заходів Вас чекає:

  • традиційне тестування інструменту;
  • цікаві майстер-класи;
  • смачний чай і кава.

Промо відбудеться 22 грудня за адресою: м Бровари, вул. Короленка, 72, Ринок на Київській, магазин 4-5.

Приєднуйтесь до Dnipro-M! Попереду Вас чекає ще багато вигідних пропозицій і якісних інструментів!