WTF?
     
В Броварах пройшла VIII обласна спартакіада серед депутатів

На VIII обласну спартакіаду серед депутатів обласної, міських (міст обласного значення) районих, сільських та селищних рад Київщини, яку 2 листопада приймав легкоатлетичний манеж Бровари, завітали вісім команд з Березані, Броварів, Обухова, Бородянського, Броварського, Макарівського, Сквирського районів та Великодимерської ОТГ.

У програмі змагань традиційні види сопрту - дартс, шахи, шашки, настільний теніс, перетягування канату та легкотлетична естафета.

На врочисте відкриття завітав співорганізатор заходу Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту КОДА. Взяли участь в урочистостях члени організаційного комітету та гості обласної спартакіади: Петро Бабич – секретар Броварської міської ради, Надія Шарпило – виконуюча обов’язки голови Київської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та організатор Спартакіади, Дмитро Рожков – начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради.

Після виголошення промов та виконання державного славня змагання оголосили відкритими.

Передували спортивній складовій виступи творчих колективів. Так, готсей та учасників розважали вихованці Броварської дитячо-юнацької спортивної школи УШУ ат єдиноборств та спортивно-циркова студія «Вальсет» зі своїм фантастичним виступом — танком драконів.

Депутати завжди із задоволенням беруть участь у спортивних заходах, адже переконані, що заняття фізичною культурою та спортом не лише удосконалюють тіло, а й виховують мужність, цілеспрямованість, гартують силу волі та справжній характер.

До вашої уваги результати змагань.

Перше загальнокомандне місце посіла команда Сквирського району. Другими стали депутати Великодимерської об'эднанної територіальної громади. Бронзу виборов Броварський район.

ШАХИ серед жінок

Бронзову нагороду виборола ЯКИМЕНКО НАТАЛІЯ (МАКАРІВ.Р-Н). На другу сходинку п’єдесталу пошани піднімається ШИКІНА ТЕТЯНА (М.БЕРЕЗАНЬ). Чемпіонкою змагань прогнозовано стала КУШНІР ОЛЕНА (СКВИР. Р-Н)

ШАХИ серед чоловіків

3 місце виборов ТОКАР ВАДИМ (МАКАРІВ.Р-Н). Срібним призером став ЛУКЯНЕНКО ВОЛОДИМИР (БЕРЕЗАНЬ). Переможцем змагань став АНДРЕЙЧЕНКО ВІТАЛІЙ (СКВИР.Р-Н)

ШАШКИ серед жінок

Бронзову нагороду виборола КОП’ЯК ЛЮДМИЛА (СКВИР.Р-Н). На другу сходинку п’єдесталу пошани піднімається ТЕМЧЕНКО ЛЮДМИЛА (М.БРОВАРИ). Чемпіонкою змагань стала ЗУС ОКСАНА (М.ОБУХІВ)

ШАШКИ серед чоловіків

3 місце виборов КОСАРЕНКО ДМИТРО (БОРОДЯН.Р-Н). Срібним призером став СИВАК ВОЛОДИМИР (М.БЕРЕЗАНЬ). Переможцем змагань став ЛОГВИНЕНКО ВІКТОР (МАКАРІВ.Р-Н)

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС серед жінок

Всі учасники проявили неймовірну координацію, спритність та дивовижні комбінації. В результаті 3 місце виборола ШИБІКО ГАЛИНА (ВЕЛИКОДИМ .ОТГ). Срібну медаль виборола КОВАЛЕНКО ВІКТОРІЯ (М.БРОВАРИ). Чемпіонка змагань - КОЛОМІЄЦЬ ЮЛІЯ (СКВИР.Р-Н)

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС серед чоловіків

3 місце виборов СИВАК ОЛЕГ (М.БЕРЕЗАНЬ). Срібний призер ГЕРАСИМЕНКО ВЯЧЕСЛАВ (ВЕЛИКОДИМ.ОТГ). Чемпіон змагань ШЕЛЕСТ ЛЕОНІД (БРОВАР.Р-Н)

ДАРТС серед жінок

Бронзовим призером змагань стає ГРИЩЕНКО ЮЛІЯ (МАКАРІВ.Р-Н). Срібна медалістка ПРОЦУН СВІТЛАНА (М.ОБУХІВ). Продемонструвала справжню влучність учасниця, яка отримує медаль вищого гатунку ДОРОШЕНКО ЮЛІЯ (БРОВА.Р-Н)

ДАРТС серед чоловіків

На третю сходинку потрапив МАЛИШЕВ ВІКТОР (М.ОБУХІВ). Срібну нагороду виборов ЧЕРКАШИН ОЛЕКСІЙ (БОРОДЯ.Р-Н). На вищу сходинку п’єдесталу пошани піднявся ВЯТКІН МИКОЛА (ВЕЛИКОДИМ.ОТГ)

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНА ЕСТАФЕТА

3 місце посіла команда СКВИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ. Срібним призером змагань стала команда ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ ОТГ. Найшвидшою командою, виборовши титул чемпіонів змагань стала команду БРОВАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ

Бронзовим призером змагань стала Команда ОБУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА. Кубок за ІІ місце виборола Команда СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА. Переможець змагань - Команда ВЕЛИКОДИМЕРСЬКА ОТГ.

Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації