WTF?
     
Броварські рятувальники спілкувалися із учнями ЗОШ №3 щодо правил пожежної безпеки

13 листопада в рамках «Тижня знань безпеки життєдіяльності» рятувальники Броварського району завітали до Броварської загальноосвітньої школи №3, де провели профілактичний урок із учнями.
Протягом зустрічі з дітьми було проведено бесіду та продемонстровано відеоматеріал, фахівці ДСНС розповіли що робити коли сталась пожежа та як запобігти її виникненню, про наслідки дитячих пустощів з вогнем та безпеку поводження з ним у побуті.

 
Користуючись нагодою, рятувальники наголосили про небезпеку та правила поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів.
Рятувальники, на основі реальних прикладів, розповіли школярам про надзвичайні ситуації, що виникали під час купального сезону та через дитячі пустощі з вогнем.


Шановні батьки!
Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!
Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.
Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:
спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”;
евакуації дітей;
гасіння пожежі на початковій стадії;
безпечні маршрути виходу з приміщення.
Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

ГУ ДСНС України у Київській області