WTF?
     
Як в Броварах Різдво Христове святкували

7 січня в Парку культури і відпочинку «Перемога» відбулась святкова концертно-розважальна програма до Різдва Христова за участі Народного аматорського колективу «Рідна пісня» Броварського міського клубу (керівник Олексій Черняк) та спеціально запрошених гостей рок-гурту «Спів Братів». Рок-гурт «Спів Братів» - це неповторне багатоголосся, яке доповнює музику і створює потужну енергетику. Гурт неодноразово був переможцем музичних конкурсів, фіналістом конкурсів "The Global Battle of the Bands", "Червона Рута" та шоу "Одна Родина", "Україна Має Талант"!

 

Про це на своїй сторінці повідомляє Броварській відділ культури.

В рамках програми відбулось нагородження переможців першого Броварського творчого конкурсу «Іграшка твого міста», який проводив відділ культури БМР КО за підтримки спонсорів нашого міста. Проголосувати за роботи учасників могли всі мешканці міста на сторінці відділу культури Броварської міської ради у соціальній мережі фейсбук.

 

Переможцями стали:

  • Оболонник Анастасія,12 років (854 голоса)
  • Шамудило Софія, 9 років (963 голоса)
  • Яцина Анастасія, 12 років (1023 голоса)

Атмосферу свята доповнили розповіді ведучої про традиції святкування Різдва на Україні та історії походження цього свята.