В Броварах пройшов Зимовий чемпіонат Київщини – 2020 з легкої атлетики

18 січня у легкоатлетичному манежі Київської обласної школи вищої спортивної майстерності у Броварах пройшли змагання Зимового чемпіонату Київської області з легкої атлетики у закритому приміщенні. Змагання дали старт легкоатлетичному сезону-2020 на Київщині. У змаганнях взяли участь більш ніж 120 спортсменів з 9 адміністративних районів Київської області: м. Бровари, м. Біла Церква, Броварський район, Бориспільський район, м. Бориспіль, Бородянський район, Васильківський район, Іванківський район, м. Переяслав-Хмельницький.

Про це все повідомляється на порталі Броварської міської ради.

Першими у боротьбу вступили жінки, які розіграли нагороди в спортивній ходьбі на 3 кілометрів, далі за ними – чоловіки, на цій же дистанції. Змагання продовжили стрибуни у довжину, спринтери, штовхальники  ядра та стрибуни з жердиною. Затяжна боротьба розгорнулася у секторі штовхання ядра між Віктором Самолюком та броварчанином Миколою Багачем. Обидва штовхали ядро за 18 метрів. Переміг  Віктор Самолюк (Переяслав-Хмельницький). Микола Багач (18м 33см) – другий.

У загальнокомандному заліку представники Київщини розташувалися таким чином:

• 1 місце – Бровари, 220 очок
  • 2 місце – Біла Церква, 208 очок
  • 3 місце – Переяслав-Хмельницький, 187 очок.

Загалом броварські легкоатлети вибороли десять перших і п’ять других місць. Переможцями стали: