WTF?
     
В Броварах черговий крок по захисту прав інвесторів ЖК «Діамант» зроблено

На позачерговій сесії міської ради було прийнято рішення про припинення дії договору оренди земельної ділянки, на якій здійснюється будівництво житлового комплексу, укладеного між Броварською міською радою Київської області та ТОВ «Будстандартінжиніринг». Про це на своїй сторінці повідомляє Броварський міський голова Ігор Сапожко.
Цим же рішенням дана земельна ділянка надана в постійне користування управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.

Але це тільки початок. Надалі нам потрібно оформити за управлінням БЖКГІТ дозвільну документацію на будівництво багатоквартирних житлових будинків. Після цього ми плануємо оголосити інвестиційний конкурс на пошук нового інвестора, який візьметься за добудову житла.

Зазначу, що цей механізм є цілком робочий. Весь алгоритм дій нами успішно реалізований по відновленню прав ошуканих інвесторів будівництва багатоквартирного житлового будинку по вулиці Симона Петлюри, 21-Б. Вже до кінця цього року довгобуд, який був заморожений понад 10 років, нарешті буде введений в експлуатацію, а його мешканці отримають можливість заселитись у власне житло.