Броварський ФК «ЮНІОН» перемогою перервав свою програшну чотирьохматчову серію у чемпіонаті Броварщини з футболу (ВІДЕО)

Вже місяць, як розпочався чемпіонат Броварського району з футболу і в першій лізі цього турніру традиційно бере участь броварський футбольний клуб «ЮНІОН».
Нажаль старт чемпіонату розпочався для юніонівців невдало - після перших чотирьох турів команда Руслана Семенця не спромоглася набрати бодай одного очка та перед п'ятою грою міцно закріпилась в аутсайдерах турнірної таблиці чемпіонату.

• 1 тур: ФК «Юніон» (Бровари) - ФК «Арсенал» (Красилівка) - 1:2;
  • 2 тур: ФК «Десна» (Погреби) - ФК «Юніон» (Бровари) - 6:0;
  • 3 тур: ФК «Юніон» (Бровари) - ФК «Фаворит» (Требухів) - 2:6;
  • 4 тур: ФК «Літки» (Літки) - ФК «Юніон» (Бровари) - 5:0.

- Гіршого початку сезону в чемпіонатах Броварського району у "Юніона" ще не було. Звісно команду залишили деякі основні виконавці, але загалом кістяк залишився і, чесно кажучи, навіть не очікував таких результатів в перших іграх. Сильно підводить збір на матчі, а також вражає страшенна нереалізація. Ще одним з вагомих факторів над яким треба працювати є атмосфера в команді, задля досягнення позитивних результатів нам потрібно згуртовуватися і бути одним цілим. В колективі зараз багато молоді, для когось це взагалі перший досвід на "великому полі", тому треба час для адаптації. Можливо ми "втратимо" цей сезон аби бути сильнішими в наступному. Але, відверто кажучи, хочеться бачити більш відповідального ставлення до зборів на матчі та безпосередньо під час самої гри. Сподіваюся, що "Юніон" зможе знайти взаємопорозуміння в середині команди, знайде свою гру і порадує вболівальників перемогами, - коментує старт цьогорічного чемпіонату президент ФК «ЮНІОН» Семенець Руслан.

18.07.2020 року в м. Бровари на стадіоні МФК «Бровари», що парку «Перемоги» в рамках V туру чемпіонату Броварського району з футболу серез команд I ліги команда «ЮНІОН» зустрічалась з командою «Маяк» із с. Світильня.
Броварчанам потрібно було щось «вигадувати» нове, адже невдалий початок чемпіонату змушував команду йти на радикальні зміни.
Матч «ЮНІОН» - «МАЯК» виявився вкрай напруженим. Гра була рівною, при чому по всім напрямкам - однакова кількість гольових нереалізованих моментів та помилок тримали рахунок 0:0 до останньої хвилини матчу. Але про все це по-порядку...

Зі стартового свистка головного арбітру матчу Дмитра Вакуленка броварські футболісти намагалися заволодіти ігровою та територіальною ініціативою і це почало в них виходити. Не вистачало одного - першого забитого м'яча. Атаки здебільшого проходили через флангових вінгерів Степанюка Олександа та Ліпінського Сергія, але не вистачало останнього пасу на форварда ФК «ЮНІОН» Акопова Леоніда. Захист команди «Маяк» зупиняв атаки броварчан, вдало підбиравши навіси броварчан на «другому поверсі» та організувавши штучні положення поза грою. Саме через такий оффсайд був незарахований гол нападника ФК «ЮНІОН» Леоніда Акопова.

Гра вирівнялась вже за декілька хвилин і вже захисники та голкіпер ФК «ЮНІОН» Вадим Коваль зупиняли організовані контратаки гравців із Світильні.

Загалом перший тайм закінчився на рівних, але без забитих голів.

Другий же тайм розпочався дещо жорсткіше. Головний арбітр матчу Дмитро Вакуленко все частіше почав фіксувати порушення правил. Бажання першими відкрити рахунок почало призводити до травматичних епізодів, де часто підключався медичний працівник. У броварчан найбільше постраждали лівий захисник та капітан команди «ЮНІОН» Андрій Іванков та голкіпер Вадим Коваль, який отримав дуже неприємне зіткнення із двома захисниками ФК «Маяк» при виході із своїх воріт.

В середині другого тайму фізичних кондицій деяких гравців ФК «ЮНІОН» почало не вистачати аби тримати і оборону та підключатись до атак, тому настала пора замін. Серед «свіжих»  футболістів броварської команди, які вийшли на поле, аби все ж таки прорвати оборону команди із Світильні були досвідчений Максим Прокопчук та новачок ФК «ЮНІОН» Юрій Ходзінський, які і стали героями цього матчу.

(Герої матчу: зліва - Юрій Ходзінський, справа - Максим Прокопчук)

Вже у компенсований арбітром час Юрій Ходзініський пройшов з м'ячем правим флангом майже до кутового прапорця та низом прострелив до штрафного майданчика команди суперника. М'яч пройшовши між ногами захисника ФК «Маяк» потрапив до Максима Прокопчука, який впритул «розстріляв» голкіпера команди зі Світильні.
Тож гол на останніх секундах матчу та перші три очки в активі броварчан дозволили піднятись команді з останнього 9-го місця на 7-е.

- Дуже радий, що перемогою над "Маяком", забивши м'яч на останніх секундах гри, хлопці змогли перервати цю серію з поразок. Хочу подякувати кожному з гравців, що не «виключилися» та зіграли до останнього, - прокоментував гру президент ФК «ЮНІОН» (Бровари) Руслан Семенець.

(Більше фото з матчу ТУТ)

Крім матчу ФК «ЮНІОН» (Бровари) - ФК «МАЯК» (Світильня) цими вихідними відбулись інші матчі у першій лізі чемпіонату Броварського р-ну з футболу:

• ФК «Альтернатива» (Шевченково) - ФК «Літки» (Літки) - 3:0;
  • ФК «Арсенал» (Красилівка) - ФК «Десна» (Погреби) - 0:2;
  • ФК «Димерка» (Велика Димерка) - ФК «Фаворит» - 1:4.

ФК «Калинівка» із однойменного населеного пункту цими вихідними пропускав гру.
Тож вже після п'яти турів беззаперечними лідерами цього чемпіонату, є погребська «Десна», яка минулого сезону виступала в чемпіонаті Київщини та яка цього сезону в чемпіонаті Броварського району вирішила чомусь грати не у вищій, а в першій лізі та требухівський ФК «Фаворит». Ці дві команди поки що «крокують» чемпіонатом без поразок та з однією нічиєю на двох.