WTF?
     
В центрі Броварів у старенької пенсіонерки вкрали гаманець (ВІДЕО МОМЕНТУ КРАДІЖКИ)

До видання «AT BROVARY» звернулись небайдужі мешканці, які попросили допомоги знайти двох невідомих осіб, які в Броварах в центрі міста серед білого дня викрали у старенької бабусі гаманець.
Трапилось це 23-го липня в арці багатоповерхового будинку по бульв. Незалежності, 6 о 12:03 біля супермаркету «РЦ».


Повертаючись додому саме з цього магазину, бабуся несла в руках торбину з продуктами. Поверх продуктів знаходився і гаманець. Проходячи безпосередньо в арці будинку двоє невідомих молодих чоловіків помітили гаманець в сумці та наздогнавши бабусю, незаконно їм заволоділи.

Бабуся самостійно почала пошуки крадіїв, зверталась до магазинів та інших закладів, які знаходились в будинку по бульв. Незалежності, 6.


В гаманці крім незначної суми грошей (близько 200 грн.) знаходилось пенсійне посвідчення. Саме за крадіжку цього документа найбільше хвилюється старенька пенсіонерка.

Поліцію було повідомлено про злочин.
Цей злочин зафіксувався на камеру відеоспостереження, тому якщо ви впізнали крадіїв і можете повідомити про їх місцеперебування або буде знайдене пенсійне посвідчення на ім'я Терновенко Марія Савелівна, прохання повідомити про це або правоохоронців за тел. «102» або редакцію «AT BROVARY» (контакти ТУТ), а ми в свою чергу проконтролюємо аби крадії були покарані. Анонімність гарантується.