Черговий програш в чемпіонаті Броварщини броварського ФК «ЮНІОН» та призначення в команді нового тренера (ВІДЕО)

В неділю, 26.07.2020 року в рамках VI туру чемпіонату Броварського району з футболу серед команд I ліги відбулись чергові матчі.
В смт Калинівка зустрічались дві команди, які після 5-ти турів займали нижні сходинки турнірної таблиці. На «Асканія-Арені» вийшли на поле гравці місцевого ФК «Калинівка» та броварського ФК «Юніон».
Якщо для перших бути в аутсайдерах турніру — явище звичне, то президент ФК «ЮНІОН» Руслан Семенець перед своєю командою завжди ставив задачі бути в призерах міських та районних турнірів.
Нажаль цього сезону старт команди в чемпіонаті Броварщини є, м'яко кажучи, невдалим. Після 5-ти турів гравці «ЮНІОНУ» спромоглися лише одного разу покласти 3 очки у свою скарбничку. Тож гра проти ФК «Калинівка» вважалась однією з ключовою в цьому чемпіонаті.

Зі стартового свистка головного арбітра матчу з с. Красилівка Костюка Романа територіальну та ігрову ініціативу на футбольному полі взяли «у свої ноги» саме броварчани. З перших хвилин матчу «юніонівці» піджали своїх суперників біля їхніх воріт. Один за одним почали виникати небезпечні моменти та вже на середину першого тайму як мінімум тричі гравці ФК «ЮНІОН» повинні були засмучувати голкіпера калинівчан. Але не вистачало або останнього пасу, або попросту везіння. Своєю чергою і гравці «Калинівки» не відсиджувались в обороні, періодично по флангах запускавши своїх «вінгерів» ближче до воріт броварчан. Вдала робота захисників «ЮНІОНА» заважала калинівчанам небезпечно «огризатись» на футбольному полі.

В цілому матч проходив на великих швидкостях, було дуже багато силових прийомів, які часто для гравців обох команд закінчувались травматично. Спортивний лікар був частим «гостем» на футбольному полі.
Напружена гра, багато небезпечних моментів, але не було лише одного... Не було першого забитого голу. Тож саме з нульовим рахунком закінчилась перша 45-тихвилинка і гравці обох команд пішли на перерву.

Початок другого тайму для броварчан виявився дуже невдалим. На 48-й хвилині гри не розібрались між собою голкіпер ФК «ЮНІОН» Вадим Коваль та центральний захисник Євгеній Микитчик, чим і скористались калинівчан, які першими відкрили рахунок в цьому матчі. Вже за хвилину чергова атака гравців «Красилівки» з лівого флангу, навіс в штрафний майданчик броварчан, де броварський воротар мав би якщо б і не зафіксувати «шкіряного» у своїх руках, то хоча б вибити його подалі від небезпечної зони. Але траєкторія польоту м'яча була незручною для Коваля Вадима, який лише кінчиками пальців торкнувся його. М'яч опинився на шляху вже набігаючого по центру форварда ФК «Калинівка», якому залишалось тільки одне — переправити його у ворота суперника. З чим він вдало впорався та подвоїв рахунок матчу.

2:0 на початку другого тайму дещо шокував, як гравців «ЮНІОНА», так і гравців «Калинівки». Броварчанам потрібно було відіграватись.
На 53-й хвилині матчу атака броварчан була закінчена призначенням кутового стандартного положення. Замість навісу у штрафний майданчик суперника, де знаходилось велике скупчення гравців обох команд, правий півзахисник ФК «ЮНІОН» Олександр Степанюк подав на центрального захисника Євгена Микитчика, який прибіг із своєї зони на допомоги атаки до лінії штрафного майданчика суперника. Прийнявши м'яч правою ногою, Євген встиг обробити його собі під ліву ногу та низом пробити в лівий кут воріт ФК «Калинівка». Сейв калинівського воротаря не врятував команду від гола, який скоротив рахунок матчу до 2:1.

Аби врятувати гру, броварській команді потрібен був бодай один гол. Але рокировки гравців на полі та заміни не приносили бажаного результату. Помилки при прийомах м'ячів та помилки при передачах робили ближчими до перемоги саме гравців ФК «Калинівка», які, аби втримати рахунок, почали відкрито затягувати час і грати більше лежачи, ніж стоячи. Допомагав їм і їх тренер Дрозд Ігор Васильович, який на останніх хвилинах вирішив змінити по одному гравцю ледь не півкоманди.

Зрозуміло, що це тактичний хід і команда все ж хотіла втримати цю перемогу. А коли команді допомагає головний арбітр матчу? Вже в доданий арбітром час чергова і, мабуть, одна з останніх атак броварчан завершилась фланговим простріло в бік команди, яка майже повним складом знаходилась у штрафному майданчику суперника. Сильний простріл припав на гравця ФК «Калинівка», точніше в його руку та ще й у своєму штрафному майданчику. Одностайно гравці ФК «ЮНІОН» почали апелювати до головного арбітра Романа Костюка, який не помітив даного порушення, або удав, що не помітив...

Звичайно, що призначений та реалізований одинадцятиметровий штрафний удар став би майже логічним рішенням, але команда повинна розуміти, що гру потрібно було робити че в першій половині першого тайму. Страшна нереалізація гольових моментів - це не вина арбітра...
Тож матч так і закінчився з рахунком 2:1. Команда «ЮНІОН» програла в черговий раз.

Рахунок по грі? Ні, адже моментів броварчани створили на порядок більше за своїх суперників. Що не вистачає команді, аби показувати кращі результати? Можливо відсутність тренера? Адже роль тренера в ФК «ЮНІОН» виконував безпосередньо його президент Руслан Семенець, який повинен був в терміновому порядку вживати якигось заходів, адже гіршого старту сезону ФК «ЮНІОН» ще не мав.
В понеділок, 27.07.2020 року, на тренуванні команди президент ФК «ЮНІОН» представив гравцям нового тренера команди. Ним став футболіст, який пограв у другій та першій лігах чемпіонатів України з футболу, спортсмен наразі є діючим голкіпером «друголігівського» вишгородського «Диназу» - Роман Коростишевський.

Послужний список команд Романа Коростишевського дуже цікавий, адже ті команди, чиї кольори захищав новий тренер ФК «ЮНІОН» говорить про практику та величезний досвід, який можна використати для роботи у броварському аматорському клубі.
Тож маємо надію, що такі зміни у футбольному клубі «ЮНІОН» принесуть свої плоди та броварська команда нарешті не тільки покаже, на що вона здатна, але ще й здивує броварську футбольну родину неочікуваними перемогами!