WTF?
     
В Броварах біля стоматполіклініки не розминулись «копійка» та «Шевроле»

29.07.2020 о 10:18 на гарячу лінію «102» надійшло повідомлення про те, що в м. Бровари, біля стоматологічної поліклініки, що по бульв. Незалежності, 10 трапилась дорожньо-транспортна пригода.
Про це виданню «AT BROVARY» повідомили в Броварському відділі поліції.
По приїзду правоохоронців з'ясувалось, що на другорядній дорозі (йде паралельно головної дороги по бульв. Незалежності) не розминулись автомобілі марки «Chevrolet Aveo» та ВАЗ-21011. Нащастя обійшлося без травмованих.


Працівниками Броварського відділу поліції на тій ділянці дороги тимчасово було перекрито рух автотранспорту, зібрано матеріали дорожньо-транспортної пригоди.
Відносно водія автомобіля «ВАЗ-21011» було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.124 КУпАП (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Примітка. Особа, цивільно-правова відповідальність якої застрахована, звільняється від адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, за умови, що учасники дорожньо-транспортної пригоди скористалися правом спільно скласти повідомлення про цю пригоду відповідно до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів").