WTF?
Встановлено, що у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї із шкіл в м. Бровари

Читати більше »

Стрічка публікацій
Однак найцікавішою в Русанові є знахідка свинцевого висла (печатки) князя Володимира Мономаха  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 23   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
На спецлінію 102 звернувся 28-річний житель міста Бровари, який повідомив, що місцевий житель стріляв з автомата Калашникова в його бік  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 837   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Прокуратурою Київської області з метою захисту інтересів держави в суді постійно здійснюється моніторинг авторизованих електронних майданчиків, на яких проводяться публічні закупівлі  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 223   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
15 січня  відбулось чергове засідання Ради старійшин при Броварському міському голові  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 185   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В Броварах знову постало питання відновлення перевезення пасажирів по маршруту №9, який сполучає дорослу та дитячу лікарню  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 758   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Встановлено, що у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї із шкіл в м. Бровари  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 3701   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Минулої доби правоохоронці регіону виявили три факти пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів та вилучили метадон, амфетамін та коноплю. Так, в с. Семиполки, Броварського району, на вулиці Озерній поліцейські уночі звернули увагу на чоловіка з пакетом в руках. Його зупинили  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 660   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Одним з прийнятих рішень на засіданні виконавчого комітету було рішення на демонтаж двох автомобільних газозаправних пунктів в Броварах  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 650   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Розшукується Кисиль Анатолій Іванович (1968 р.н.), мешканець с. Перемога, Броварського району, Київської області. Про це інформація з'явилась у мережі фейсбук, виданню AT BROVARY цю інформацію підтвердили у Броварському відділі поліції  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 777   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
15 січня, близько 3-ої години ночі, на вулиці Ярослава Мудрого, що у м. Бровари працівники поліції зупинили автомобіль OPEL, з київською реєстрацією. На вимогу правоохоронців місцевий мешканець надав для перевірки документи на авто з явними ознаками підробки.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 897   
Рейтінг:    -
0
    +
0