WTF?
Стрічка публікацій
23 серпня 2015 року о 10:00 відбудеться урочистість з нагоди відзначення Дня Незалежності України. Покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка, воїнів, загиблих в АТО; місце поховання Дворянець А.І., героя Небесної сотні. Заходи пройдуть в парку ім. Шевченка Т.Г. та місцях поховань.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 844   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
23 серпня 2015, 09.00-10.00 пройде урочистий мітинг - підняття Державного Прапора. Молитва за Україну, вручення паспортів молодим громадянам міста Бровари. Захід пройде на маданчику біля міськвиконкому.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 726   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
22 серпня 2015 року о 18:00, у парку відпочинку "Перемога" (літня естрада) відбудеться святковий концерт «Єднаймося, люба родина!» за участі народних художніх колективів міста.   Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 716   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
22 серпня 2015 року о 10:00 на головній площі м. Бровари відбудеться святковий турнір з настільного тенісу серед хлопчиків та дівчаток 2000-2002р.н.; 2003-2005р.н.; 2006 р.н. та молодше. Про цей спортивний захід на своїй сторінці нам повідомив Броварський відділ культури міста.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 946   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Сьогодні на сайті Броварського відділення культури було розміщено розклад міських заходів до Дня Державного прапора та Дня Незалежності України. Святкові дні будуть насичені цікавими подіями, тому це гарний привід зібратися всією сім’єю та відзначити найголовніше свято країни.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1268   
Рейтінг:    -
0
    +
2
 
Вже десь близько місяця жителі р-ну "Торгмаш" могли спостерігати за будівництвом волейбольного майданчика неподалік від спорткомплексу "Світлотехнік".  Наразі вже закінчуються ремонтні роботи і вже 22 серпня 2015 року відбудеться відкриття нового волейбольного майданчика "Броварський Талісман".   Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 870   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Як повідомляється на офіційному сайті Державного Фонду регіонального розвитку, на розвиток інфраструктури Київської області заплановано виділити 56, 074192 млн. грн. За ці кошти до кінця 2015 року будуть завершені сім проектів реконструкції та будівництва шкіл, дитячих садків, котелень тощо. Як повідомляє  "Киевская власть", до переліку об'єктів включено і завершення  будівництва центральної районної поліклініки на 1000 відвідувань Броварської ЦРЛ в м Бровари, на яке заплановано виділити 11,339944 млн. грн.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1051   
Рейтінг:    -
0
    +
3
 
Комунальний басейн, розташований біля школи № 9, відновив свою роботу після довготривалого ремонту. Про це на своємуофіційному сайті повідомила Броварська міська рада: «Комунальне підприємство «ОЗДОРОВЧО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» за адресою м. Бровари, вул. Возз’єднання, 13 відновило свою роботу після ремонту та реконструкції».  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 849   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
18 серпня у селі Красилівка Броварського р-ну відбулася презентація першого в Україні канадського проекту з психологічної реабілітації солдатів за допомогою собак – "Друг Героя" (Hero’s Companion). Для Північної Америки така практика є звичним явищем. Зокрема її застосовують для подолання «афганського синдрому» у бійців.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 956   
Рейтінг:    -
0
    +
5
 
Булава Продакшн, тримаючи своє слово, розпочинає відкритий, демократичний Смайлик «smile» конкурс «Короткий метр», - на своїй сторінці повідомляє один з організаторів Володимир Бугай. Мета: популяризація молодого українського кіно, створення стартового майданчику для дійсно талановитих режисерів, акторів та інших представників цієї необхідної професії.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1353   
Рейтінг:    -
0
    +
3