WTF?
Встановлено, що у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї із шкіл в м. Бровари

Читати більше »

Бровари
На спецлінію 102 звернувся 28-річний житель міста Бровари, який повідомив, що місцевий житель стріляв з автомата Калашникова в його бік  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 762   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Прокуратурою Київської області з метою захисту інтересів держави в суді постійно здійснюється моніторинг авторизованих електронних майданчиків, на яких проводяться публічні закупівлі  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 211   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
15 січня  відбулось чергове засідання Ради старійшин при Броварському міському голові  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 180   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В Броварах знову постало питання відновлення перевезення пасажирів по маршруту №9, який сполучає дорослу та дитячу лікарню  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 705   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Одним з прийнятих рішень на засіданні виконавчого комітету було рішення на демонтаж двох автомобільних газозаправних пунктів в Броварах  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 642   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
15 січня, близько 3-ої години ночі, на вулиці Ярослава Мудрого, що у м. Бровари працівники поліції зупинили автомобіль OPEL, з київською реєстрацією. На вимогу правоохоронців місцевий мешканець надав для перевірки документи на авто з явними ознаками підробки.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 894   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Броварчани та мешканці Броварщини віком 6-18 років можуть взяти участь у всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику КРАЩИЙ ПОЖЕЖНИЙ - ЦЕ ТИ ОБЕРЕЖНИЙ  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 72   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
12 січня 2019 року у міському культурному центрі ПРОМЕТЕЙ м.Бровари відбувся урочистий захід з нагоди 45-річчя заснування народного самодіяльного хору КРИНИЦЯ Броварського районного будинку культури  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 87   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Хрещення — це свято, яке є одним з головних у християнстві. Воно було і залишається одним з найулюбленіших в нашій країні. Дата святкування —19 січня, а напередодні віруючі відзначають Водохресний Святвечір (другий святий вечір)  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 3614   
Рейтінг:    -
0
    +
0