WTF?
Бровари
У суботу, 23 березня, в Броварах, під Києвом, ветерани АТО і активісти пікетували будинок, в якому проживає керівник НАБУ Артем Ситник, через скандал з корупцією в Укроборонпромі  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 258   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Правоохоронці нагадали юним учасникам дорожнього руху правила безпечного переходу через дорогу, значення сигналів світлофора і дорожніх знаків. Основну увагу школярів звернули на необхідність використання світлоповертаючих елементів у темну пору  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 93   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Зловмисник шляхом підбору ключа проник до однієї з квартир по вул. Короленка, що в місті Бровари. Зі скриньки, що стояла біля вхідних дверей, вихопив коштовності і намагався втекти. Однак, його помітили господарі помешкання  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 234   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
27 квітня в США боксер з Броварщини битиметься з 31-річним французом Мохамедом Мімун, №3 рейтингу WBC. Нагадаємо, що Віктор займає 4-у сходинку організаці  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 156   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Укрзалізниця розробляє проект повного оновлення системи приміських поїздів Києва. Поїзди планують запускати кожні 10-15 хвилин у години пік  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1535   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
21 березня  на базі броварського підприємства Софтекс-Інвест відбулося засідання Ради керівників підприємств міста під головуванням Броварського міського голови Ігоря Сапожка за участі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, народного депутата України Павла Різаненка, представників головного управління ДФС у Київській області, головного управління Держпраці у Київській області  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 295   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
22.03.2019 о 07:45 під час патрулювання містом група швидкого реагування Комкон помітила дивну поведінку чоловіка на багатоповерхівці за адресою вул.Київська 243  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2267   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
21 березня – Всесвітній день людини з синдромом Дауна. П’ятнадцять років тому у пологовому будинку Аренда і Андрій Василенки дізналися, що Петро має синдром Дауна  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2102   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
23-го березня о 12.00 в Броварах відбудеться прем'єра аналога Єралаш-український, міжнародний, гумористичний кіножурнал БАЙКИ. В зйомці даного кіножурналу приймали участь броварські діти  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 237   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
З 15 по 17 березня в легкоатлетичному манежі КО ШВСМ у Броварах проходив чемпіонат України з бойових єдиноборств Комбат самозахист ІСО-2019, у якому взяли участь більше 20 українських клубів з 17 областей України, зареєстровані більше 300 спортсменів  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 36   
Рейтінг:    -
0
    +
0