WTF?
Встановлено, що у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї із шкіл в м. Бровари

Читати більше »

Мокрець
04 січня 2019 року заступник голови Броварської райдержадміністрації О. Юрченко, виконуючий обов'язки керівника апарату адміністрації Н. Грабовецька та начальник служби у справах дітей та сім'ї адміністрації С.Хромець привітали діток, які позбавлені батьківського піклування з Різдвом Христовим.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 163   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
До 13-го січня планові роботи по чистці траси, ремонту повітряної лінії та ремонту на ТП в таких селах та смт. Всі планові відключення електропостачання вкладуться в проміжок часу з 08:00 до 17:00  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1486   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За доброю традицією, напередодні Дня Святого Миколая, інспектори ювенальної превенції Броварського відділу поліції завітали у Требухівський дитячий центр  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 402   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
До кінця цього тижні планові роботи по чистці траси, ремонту повітряної лінії та ремонту на ТП в таких селах та смт. Всі планові відключення електропостачання вкладуться в проміжок часу з 08:00 до 17:00  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 947   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
22-го жовтня рятувальники гасили пожежу в житловому будинку  Читати більше »
Автор: Pekinka   
  
Переглядів: 300   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Вогонь охопив 600 м2 трав'яного настилу.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 195   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Одразу кілька пожеж сталося у Калиті.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 225   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Під час відпрацювання рятувальники обійшли подвір'я житлових будинків. Власникам наголошували на стані утримання електроприладів та газових приладів.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 217   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Графік планових відключень оприлюднено на офіційному сайті Київобленерго.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 817   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В суботу 13.08.2016 року о 10:00 в Броварах на стадіоні БВУФК, що по вул. Шевченка 23 пройде один з матчів IX туру чемпіонату Броварського району з футболу серед команд II ліги, на якому місцевий ФК "Юніон" буде приймати гостей із с. Мокрець ФК "Твереза Нація"  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 540   
Рейтінг:    -
0
    +
1