WTF?
Встановлено, що у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї із шкіл в м. Бровари

Читати більше »

Перемога
Розшукується Кисиль Анатолій Іванович (1968 р.н.), мешканець с. Перемога, Броварського району, Київської області. Про це інформація з'явилась у мережі фейсбук, виданню AT BROVARY цю інформацію підтвердили у Броварському відділі поліції  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 783   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
На місце виклику було направлено рятувальників 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Бровари  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 372   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Крадій зізнався, що запримітив на подвір’ї металеві вироби і вирішив вкрасти, бо не мав постійної роботи та грошей.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 573   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Данила вдарило струмом у 27 тисяч Вольт. Крім опіків, від падіння з електропотяга зачепер отримав забій головного мозку та всіх внутрішніх органів.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 3278   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Протягом вересня на декількох вулицях Броварів проводитимуть реконструкцію ліній з включенням на ніч.   Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 1572   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Вже другий рік у с. Перемога, на Броварщині, під одним дахом живе родина переселенців з окупованого Алчевська та ще понад двадцять людей похилого віку. Хоспісом опікується сорокарічний переселенець зі сходу України Олег Горбачов.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 654   
Рейтінг:    -
1
    +
0
 
Біля села Перемога було припинено будівництво складів для зберігання хімікатів.  Читати більше »
Автор: Sonina   
  
Переглядів: 526   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У світі ще є люди, готові допомагати усім і кожному. У маленькому селищі поблизу нашого міста вже рік мешкає родина переселенців із зони проведення АТО. Своє нове помешкання подружжя перетворило у хоспіс для людей похилого віку. Наші журналісти поспілкувалися з ініціатором і координатором закладу.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 590   
Рейтінг:    -
1
    +
1