WTF?
     
Друзі наші менші: виставка собак «Бровари-2015»

  Французький художник Нікола-Туссен Шарле колись казав: «Найкраще, що є у людини, - це собака». 20 вересня на футбольному полі, в парку «Перемога» зібралося понад дві сотні любителів чотирилапих. Люди зі своїми пітомцями прийшли на ІX Всеукраїнську Сертифіковану виставку собак «Бровари-2015».

  Окрім власників собак, захід відвідали й перехожі, які того сонячного дня прогулювалися парком. Дехто приводив своїх ще зовсім маленьких цуценят, дехто вже дорослих собак. Глядачі з неабияким задоволенням милувалися кращими з кращих: вівчарки, тер’єри, сибірські хаскі, бульдоги, - ось головні герої виставки.

  Взяти участь у ній можна було, всього-на-всього зареєструвавшись безпосередньо перед початком заходу. Після цього на всіх собак очікував етап експертної оцінки, оцінювання відбувалось згідно з міжнародними стандартами. До речі, усі експерти - справжні професіонали, які провели вже не одну виставку. Експертизу проводили за породами, окремо за віковими і статевими групами, порівняльною оцінкою за породністю відповідно до інструкції експертизи. Найкращі отримали заслужені нагороди – визнання, кубки та великі пакети корму для собак.

 

       

Протягом майже трьохгодинної виставки ніхто не сумував, адже тут можна було не лише поспілкуватись з тваринами, але й придбати усе необхідне для догляду за ними.  Зголоднілі гості заходу смакували їжею з торгової палатки. І поки одні змагалися за призи, інші насолоджувалися приємним смаком шашлику та гарніру до нього.  

  Нагадаємо, що подібні виставки вже стали традицією і проходять щороку на День міста. Сподіваймося, що так буде і надалі, адже емоції, які отримуєш від спілкування з тваринами, ніщо не замінить.