WTF?
Як, де та коли мешканці Броварів зможуть відсвяткувати новорічні свята цьогоріч? На це запитання нам дали поки що загальну, насичену сюрпризами, інформацію організатори святкування

Читати більше »

Культура та освіта
Всі зібрані кошти від продажу квитків будуть перераховані в Благодійний фонд "Інна" для допомоги онкохворим!  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 90   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
22-23 листопада у Києві відбувся Форум «Навчання без перешкод: як зробити українські школи інклюзивними?», в якому взяли участь понад 250 учасників. Наше місто представляли педагоги Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 83   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Турнір був присвячений Дню Збройних Сил України і мав на меті виховання майбутніх захисників своєї Вітчизни та формування в них готовності служити в лавах ЗСУ  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 202   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Юні броварські артисти тричі з триумфом виступали на різних сценах Каїру і підкорили серця єгиптян своїм талантом  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 758   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Париж - це місто кохання! А передмістя Парижу - місце, де може трапитись все, що завгодно! І коли парижани вирішують відпочити за межами столиці, стаються пригоди, про які вони і не мріяли. Чоловіки, дружини, друзі, коханці, незнайомці можуть зійтись у найзаплутаніших детективних сюжетах. Чим зазвичай закінчується такий вік-енд? У кожного по-своєму, але історія головного героя про те, як він закохався у свою дружину!  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 350   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Категорія «Дівчата» в яку увійшла 17-річна броварчанка ЕЛІНА ІВАЩЕНКО дісталась відомому українському продюсеру та ведучому Ігорю Кондратюку, перед яким постала непроста задача - вибрати із шести учасниць лише трьох, які вже наступного тижні розпочнуть боротьбу за перемогу в прямих ефірах 10-го сезону проекту «Х-Фактор»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1990   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
06 грудня о 15:00 год. у Міському культурному центрі відбудеться ІІІ відкритий міський фестиваль патріотичної творчості "З Україною в серці", приурочений Дню Збройних Сил України  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 114   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У Броварах, до Дня пам’яті жертв голодоморів, який відзначають щороку в четверту суботу листопада, відбудуться жалобні заходи, поминальні панахиди, тематичні виставки та традиційна акція «Запали свічку»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 42   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Захід проведено Міністерством освіти і науки України за сприяння Національного Демократичного Інституту, Інституту «Республіка» та завдяки підтримці Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Фонду розвитку ефективного врядування  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 261   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
8 та 9 листопада у місті Житомирі відбулася V Міжнародна хореографічна асамблея ім. Н. Скорульської. У поважному хореографічному форумі взяли участь понад 800 молодих талантів із різних країн Європи  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 74   
Рейтінг:    -
0
    +
0