WTF?
Вбивство двох жінок, які два дні тому пропали під Києвом, розкрито. Підозрювані у вбивстві затримані

Читати більше »

Культура та освіта
Броварський відділ культури запрошує на заходи, присвячені Дню Державного Прапора України, які пройдуть в м. Бровари 23-го серпня 2019 року  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 162   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
На виконання районної Програми щодо вдосконалення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю у Броварському районі на 2019-2021 роки Броварським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено акцію «Урок»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 84   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
25-28 липня 2019 року проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Слов'янський вінець», на якому брали участь найталановитіші вокалісти та хореографічні колективи із Німеччини, Білорусії, Грузії та України  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 258   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Нещодавно в селі Літки неподалік мальовничої Десни відбувся черговий фестиваль купальської і петрівчанської пісні «Кроковеє колесо»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 135   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
19 липня в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ) відбулась презентація нової онлайн-системи зі збору, зберігання, управління та використання освітніх даних, мета якої підвищити ефективність шкіл та поліпшити якість навчання  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 841   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Поліцейські Броварщини організували спортивну розминку для дітлахів. Захід відбувся сьогодні у дитячому соціально-реабілітаційному центрі «Сонячне світло», що в с. Требухів під Броварами, які виїхали з наметовим містечком на острів річки Любич.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 149   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Зразковий хореографічний колектив «Альтаїр» Броварської міської дитячої школи мистецтв (керівники Юлія Волонцевич та Ірина Павлічкова) на професійному рівні представив свої танцювальні номери у трьох конкурсах дитячої та юнацької творчості на узбережжі Чорного моря у місті Залізний Порт  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 387   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
З 11 по 17 червня 2019 року в м. Амасья (Туреччина) відбувся Міжнародний фольклорно-етнографічний фестиваль ім. Ататюрка, з нагоди 100-річчя Турецької національно-визвольної боротьби  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 129   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Цьогоріч у загальноосвітніх закладах міста отримали свідоцтва про здобуття  базової середньої освіти 1113 випускників 9 класів  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 355   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
08 червня команда "ГАРТ" Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 взяла участь у півфіналі конкурсу освітніх інновацій проекту Відкривай Україну - фестивалі ОсвітнійХайп, який відбувся одночасно у 12 містах нашої країни  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 214   
Рейтінг:    -
0
    +
0