WTF?
У вівторок, 04.06.2019 року небайдужі громадяни приєдналися до Всеукраїнської акції "Безкарність вбиває"

Читати більше »

Громадське життя
День батька – це щорічне свято на честь усіх татусів. Як і в усьому світі, традиційно свято відзначають у третю неділю першого літнього місяця, тому цього року він припадає на 16 червня відповідно  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1686   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
07 червня 2019 року Броварським районним управлінням на Броварській філії ПТ «Київоблгаз» було проведено спеціальне об’єктове навчання  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 185   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Броварські активісти також закликають прийти сьогодні о 19:00 до будівлі Броварського відділу поліції, яка знаходиться в м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 24 та висловити протест проти роботи правоохоронної системи та за постійну безкарність та прикриття злочинців та злочинів  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1139   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Працівники велопатруля здійснюють публічну безпеку в місцях громадського відпочинку: лісопаркових зонах, скверах та парках. Інспектори на велосипедах працюють там, де не завжди може проїхати автомобіль  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 584   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
03 червня 2019 року перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.Плакся взяв участь в урочистому заході з нагоди планової відправки призовників до обласного збірного пункту для служби в лавах Збройних Сил України  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 331   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Сьогодні, 03 червня 2019 р. о 10.30 год. ранку, невідомі особи (двоє жінок та чоловік) залишили на подвір’ї Броварського міського територіального центру соціального обслуговування, що за адресою вул. Гагаріна, 8-А, стареньку жінку із целофановим пакетом її особистих речей  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2326   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
З метою запобігання загибелі людей на воді та профілактики порушень правил безпечного поводження на водних об’єктах, працівниками Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, спільно з представниками відділу з питань надзвичайних ситуацій Броварської міської ради 01.06.2019 року проведено профілактичний рейд стихійного місця відпочинку який розмістився в міському парку «Приозерний», що в м. Бровари  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 830   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
28 травня до 5-ДПРЗ міста Бровари, завітали вихователі з дітьми із ЗОШ села Бобрик, Броварського району  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 319   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
23 травня на баз стадіону Броварського вищого училища фізичної культури відбулися міськрайонні змагання з пожежно-прикладного спорту серед невоєнізованих пожежних формувань цивільного захисту  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 209   
Рейтінг:    -
0
    +
0