WTF?
Як, де та коли мешканці Броварів зможуть відсвяткувати новорічні свята цьогоріч? На це запитання нам дали поки що загальну, насичену сюрпризами, інформацію організатори святкування

Читати більше »

Дозвілля та відпочинок
Насолоджуйтесь красою святково вбраного міста та чудовою концертною програмою, організатором якої є відділ культури Броварської міської ради Київської області  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 580   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
29 листопада 2019 року о 13.00 в приміщенні МКЦ «Прометей» відбудеться міський фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 64   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У нашому місті святкування розпочнеться 19 грудня о 18:00 год. На Майдані Свободи разом із казковими героями. На всіх чекає  святкова програма  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 91   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Категорія «Дівчата» в яку увійшла 17-річна броварчанка ЕЛІНА ІВАЩЕНКО дісталась відомому українському продюсеру та ведучому Ігорю Кондратюку, перед яким постала непроста задача - вибрати із шести учасниць лише трьох, які вже наступного тижні розпочнуть боротьбу за перемогу в прямих ефірах 10-го сезону проекту «Х-Фактор»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1990   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
19 жовтня вихованці броварського Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю стали учасниками Міжнародного конкурсу-фестивалю творчості «Profest»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 97   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
14 жовтня у Броварах відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України. Міський голова Ігор Сапожко,  депутати міської ради,  члени виконавчого комітету, учасники бойових дій та ветерани поклали квіти до могил броварчан - загиблих воїнів АТО, Героя України, Героя Небесної Сотні Антоніни Дворянець та до підніжжя пам’ятника загиблим броварчанам  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 108   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
- Яка крута дитина, який тембр, яка подача. Якщо вона так співає в 17 років, то що вона робитиме в 30 років, - захопилася Оля Полякова  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 4235   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
11-го грудня 2019 року в рамках Всеукраїнського гастрольного туру в м. Бровари завітає Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 308   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Концерт відбудеться в нашому місті Бровари 4-го листопада 2019 року о 19:00 в МКЦ «Прометей» (бульв. Незалежності, 4)  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 175   
Рейтінг:    -
0
    +
0