WTF?
Наразі Ігор знаходиться в реанімаційному відділенні Київської лікарні швидкої допомоги в  тяжкому стані та потребує постійного переливання крові та лімфи

Читати більше »

Підприємці Броварів
Наші журналісти зустрілися з директором підприємства Сергієм Маковським і поставили йому запитання, чого ж чекати броварчанам від нового перевізника.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 756   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Заробляти можна як на тому, що добре вмієш, так і використовуючі будь-які власні навички.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 717   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Віднедавна дитячо-молодіжну творчість підтримує громадська організація «Пектораль XXI». Створена спільнота була у Броварах, проте масштаби її діяльності нашим містом не обмежуються.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 370   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Нещодавно у нашому місті відчинив свої двері спорт-хаб «Bright» – місце, де залюбки можуть зустрічатися усі ті, більшу частину життя яких займає спорт.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 855   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Тепер і в нашому місті є "антикафе".  Читати більше »
Автор: Sonina   
  
Переглядів: 1047   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Неочікувана інспекція сьогодні навідалася на склади місцевого підприємства «Бровари Вторма». Головний директор підприємства Леонід Черепейнік вважає інспекцію нічим іншим як політичним тиском міського голови.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 651   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Два учасника АТО із Броварів відкрили в нашому місті кав'ярню.  Читати більше »
Автор: Sonina   
  
Переглядів: 707   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Першого вересня минулого року у Броварах розпочав свою роботу філіал столичної школи польської мови «POLSKAMOVA». Наші журналісти завітали на одне з занять та поспілкувалися з жінкою, яка займалася відкриттям школи у броврах - пані Тетяною.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 724   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У Рожнах живе чоловік, який вирощує незвичні рослини для нашої кліматичної зони. У січні команда "At Brovary" опинилась посеред пишних тропіків. Ананаси, папайі, банани, кавові й, навіть, томатні дерева - це далеко не повний список рослин, які ростуть у його теплиці. Але що ж це за диво-теплиця? Це винахід нашого героя, про який він сам розповість. Окрім того, він покаже нам дерево-сад, і як він сам запевняє, ніякого дива тут немає.  Читати більше »
Автор: Sonina   
  
Переглядів: 3122   
Рейтінг:    -
1
    +
14
 
Першою ластівкою у сфері одночасних розваг і розвитку дитини став хобі-клуб «DavidIllino», який вже майже три місяці функціонує у нашому місті  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 935   
Рейтінг:    -
0
    +
0