WTF?
Встановлено, що у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї із шкіл в м. Бровари

Читати більше »

Право
На спецлінію 102 звернувся 28-річний житель міста Бровари, який повідомив, що місцевий житель стріляв з автомата Калашникова в його бік  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 902   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Прокуратурою Київської області з метою захисту інтересів держави в суді постійно здійснюється моніторинг авторизованих електронних майданчиків, на яких проводяться публічні закупівлі  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 232   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Минулої доби правоохоронці регіону виявили три факти пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів та вилучили метадон, амфетамін та коноплю. Так, в с. Семиполки, Броварського району, на вулиці Озерній поліцейські уночі звернули увагу на чоловіка з пакетом в руках. Його зупинили  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 663   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Броварською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вбивства  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 345   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Встановлено, що в серпні 2012 рокурішеннями Рожнівської сільської ради Броварського району  передано у приватну власність трьом громадянам земельні ділянки площею 0,6 га, вартістю понад 400 тис. грн. для будівництва та обслуговування житлових будинків,  господарських будівель і споруд  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 342   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У місті Бровари близько 03:00 години ранку співробітники поліції зупинили місцевого жителя, який мав при собі речовину, обіг якої заборонено Законом України  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 780   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Броварська поліція затримала розбійників, які протягом 10 хвилин напали на двох жінок та відібрали їхні речі. Події трапилися пізно ввечері на сусідніх вулицях міста Бровари. Підозрюваними виявилися двоє чоловіків 32 та 24 років, які вже були судимі за майнові злочини  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2646   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
09.01.2019 року відбулось перше засідання Комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 13 питань  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 135   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Інформації про місце, де знайшли дівчину нам не надали, але відомо, що жертвою злочинних посягань Валерія не стала  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 4061   
Рейтінг:    -
1
    +
0