WTF?
У вівторок, 04.06.2019 року небайдужі громадяни приєдналися до Всеукраїнської акції "Безкарність вбиває"

Читати більше »

Судочинство
На даний час, за процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури обвинувальний акт стосовно чоловіка скеровано до суду для розгляду по суті  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 247   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Як повідомлялося раніше, Броварською місцевою прокуратурою встановлено, що чоловік 21 квітня 2019 року під час другого туру чергових виборів Президента України, знаходячись в приміщенні виборчої дільниці розташованої в фойє другого поверху Броварської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 10 отримав під підпис у членів вказаної дільниці виборчий бюлетень, та з метою його викрадення пройшов до кабіни для таємного голосування  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 419   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Сьогодні, 10 травня, у Броварському міськрайонному суді Київської області відбудеться підготовче судове засідання у справі службових осіб Нацполіції, які незаконно 4 грудня 2016 року застосували вогнепальну зброю у селі Княжичі на Київщині, внаслідок чого загинули співробітники поліції  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 72   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Встановлено, що підприємство з 2005 року орендує земельну ділянку площею 3,7324 га, яка знаходиться у межах смт. Калинівка Броварського району для будівництва митно – ліцензійного терміналу в смт. Калинівка  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 871   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Броварською місцевою прокуратурою Київської області встановлено, що товариством з обмеженою відповідальністю, як замовником будівництва багатоквартирного житлового будинку в м. Бровари, в порушення вимог чинного законодавства не укладено договір пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста та не сплачено до місцевого бюджету коштів на загальну суму більше 145 тис грн  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 573   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Працівниками Броварського ВП ГУНП в Київській області 7 березня поточного року зупинено автомобіль у зв’язку із порушенням ним правил дорожнього руху, а саме проїзд на забороняючий сигнал світлофора (червоний)  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 354   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Прокурором Броварської місцевої прокуратури повідомлено про підозру громадянину Грузії у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 15, ч. 3 ст. 186 КК України, тобто у закінченому замаху на відкрите викрадення чужого майна (грабежі), поєднане з проникненням у житло, вчинене повторно  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 150   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою п’яти службових осіб Національної поліції, якими організовано та забезпечено незаконне застосування 04.12.2016 вогнепальної зброї у с. Княжичі, внаслідок чого від кульових поранень загинули 4 співробітника поліції  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 465   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
21 лютого, у Деснянському районному суді Києва не відбувся розгляд справи судді Броварського міськрайонного суду, яку підозрюють у хабарництві  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 317   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 34-річному чоловіку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого)  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 437   
Рейтінг:    -
0
    +
0