WTF?
Більш того, звучали слова по те, що суддю Ганну Білик звинувачують у кримінальному злочині (хабарництво), і 26-го жовтня мають розглядати її справу в Деснянському суді м. Києва

Читати більше »

Судочинство
Дівчинка давала відповіді на запитання, які їй ставили, при цьому всі її слова перевірялися на детекторі брехні. Цей пристрій підтвердив, що статевий акт справді був, причому все було примусово  Читати більше »
Автор: Pekinka   
  
Переглядів: 3548   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В с. Літки знову підіймалося питання про незаконне володіння ґрунтовим покривом земель та подальший його продаж. На своїй сторінці в фейсбуці, Роман Постол зазначив, що у квітні цього року ситуація особливо набрала обертів, оскільки в урочищі «Старий сад» незаконно використовували ділянку розміром в 4,28 га  Читати більше »
Автор: Pekinka   
  
Переглядів: 574   
Рейтінг:    -
0
    +
2
 
Броварська міська прокуратура подала в суд позов, аби повернути в державну власність земельну ділянку вартістю майже 150 тис. грн  Читати більше »
Автор: Pekinka   
  
Переглядів: 216   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Журналісти не мали права не тільки бути на засіданні, але й бути присутніми на оголошенні вироку  Читати більше »
Автор: Pekinka   
  
Переглядів: 2617   
Рейтінг:    -
1
    +
0
 
Аби повернути землю площею в 1 га та вартістю понад 2,5 млн гривень, Броварська міська прокуратура подала позов для розірвання договору між сільською радою та приватним підприємством   Читати більше »
Автор: Pekinka   
  
Переглядів: 255   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У 2005 році Броварська міська рада дала дозвіл на постійне використання 0,5 га землі, вартістю майже 12,5 млн гривень для окремого батальйону міліції, особливого призначення Беркут.   Читати більше »
Автор: Pekinka   
  
Переглядів: 347   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Сергій Мазура, відомий тим, що є одним із лідерів націоналістичної організації С14 та підозрювався в погромі табору ромів на Лисій горі, в Києві, тепер буде знаходитися цілодобово під домашнім арештом протягом двох місяців.  Читати більше »
Автор: Pekinka   
  
Переглядів: 1771   
Рейтінг:    -
1
    +
0
 
12-го липня під час патрулю вул. Незалежності дільничими офіцерами була затримана жінка з метадоном  Читати більше »
Автор: Pekinka   
  
Переглядів: 1399   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Горе-мати вирішила покращити своє фінансове становище, продавши дитину. Дитина зараз перебуває в названій сім'  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1589   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У суді головний метролог «Київоблгазу» визнав, що разом зі спеціалістами провів маніпуляції з рахунком з численними порушеннями в неатестованій лабораторії.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 760   
Рейтінг:    -
0
    +
0