WTF?
Транспорт
Укрзалізниця розробляє проект повного оновлення системи приміських поїздів Києва. Поїзди планують запускати кожні 10-15 хвилин у години пік  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 903   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За результатами конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Бровари, що відбувся вчора, 12 березня, конкурсна комісія визначила переможцем ТОВ Дозор Україна  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 261   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Тепер будь-кому в режимі онлайн можна визначати, де саме знаходиться та чи інша маршрутка і коли саме вона буде на тій чи іншій зупинці. На сайті http://br.rozklad.in.ua можна визначити коли і де буде яка маршрутка  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 654   
Рейтінг:    -
1
    +
0
 
Управлінням будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту розроблено Порядок проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Бровари  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 516   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Управлінням будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради, спільно з місцевими перевізниками та громадськістю було створено новий варіант маршруту№9 та запропоновано його на затвердження конкурсної комісії з питання перевезень, яка відбулась сьогодні. Конкурс буде оголошено найближчими днями  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1981   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У середу 13-го лютого о 13:35 на перехресті вул. Гагаріна та бульвару Незалежності трапилась дорожньо-транспортна пригода за участі маршрутного таксі №2 (ГАЗ Рута) та фури IVECO  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2366   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
06.02.2019 року зима показує, що ще не планує відступати. Налипання мокрого снігу при нульовій температурі повітря ускладнюють рух транспортних засобів через слизьку дорогу  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 4431   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Особливо стан дороги біля Броварів погіршився після танення снігу  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2279   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За повідомленням виконавчого комітету Калитянської селищної ради, у зв’язку з проведенням громадськими активістами акції протесту планується обмеження руху однією з головних доріг у Броварському районі  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2620   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту оприлюднило новий маршрут для броварської дев’ятки, яким уже з 22 січня мали б курсувати автобуси  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 644   
Рейтінг:    -
0
    +
0