WTF?
Мешканці та гості нашого міста мають унікальну можливість відвідати новорічні святкування, які проходитимуть з 19 грудня 2018 року по 7 січня 2019 року в парку культури та відпочинку «Перемога» щодня з 17:00 до 20:00

Читати більше »

Спорт
У змаганнях брали участь вихованці Дитячої юнацької спортивної школи відділу фізичної культури та спорту, а також вихованці спортивного клубу ОЛІМПІК (м. Бровари)  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 80   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
14 по 16 грудня в м. Біла Церква відбувся дитячий шаховий турнір памяті О.Подольского. Діти змагалися в двох вікових группах ; 2008 р.н. та молодші ( турнір Б), і 2004 р.н. та молодші ( турнір А). Загалом у турнірі прийняли участь діти з шести областей України  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 119   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Наразі до вашого відому індивідуальні та командні результати виступів учасників турніру  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 130   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Офіційне відкриття нового об’єкту спортивної інфраструктури, який об’єднує в собі міні-футбольне поле зі штучним покриттям у парковій зоні та майданчик з вуличними  тренажерами, який розмістили на іншій стороні села  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 140   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У змаганнях брали участь 550 учасників з 24 областей України та м. Києва, які змагалися в естафетах та рухливих командних іграх  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 83   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Команда під керівництвом Олега Ігнат'єва тренується на льодовій арені Термінал. Всього на збір викликані 26 хокеїстів. Захисник Данило Козачук і форвард Фелікс Морозов приєднаються до команди пізніше.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 82   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В броварському легкоатлетичному манежі Київської обласної школи вищої спортивної майстерності відбувся чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед ДЮСШ, в якому брали участь юнаки та дівчата 2002 року народження та  молодші  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 70   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
До участі у змаганнях допускаються спортсмени м. Бровари, Броварського району, 2003-2004 р.н. та молодші, які заявлені від ДЮСШ, спортклубів, відомств, ФСТ  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 90   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В загальнокомандному заліку Україна стала чемпіоном. Срібло змагань виборола Республіка Білорусь. А бронзовим призером стала Латвія  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 194   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
30 листопада у залі засідань  виконавчого комітету Броварської міської ради міський голова Ігор Сапожко відзначив переможців та призерів міжнародних спортивних змагань за високі спортивні досягнення, професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту  Подяками Броварського міського голови.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 144   
Рейтінг:    -
0
    +
0